Erp Sbb Professional
Erp Sbb Professional
baner 1_1B
Erp Sbb Professional
Erp SBB Professional
previous arrow
next arrow

O nas

Podstawową działalnością firmy SBB SOFT sp. z o.o. jest wytwarzanie oraz wdrażanie autorskiego oprogramowania klasy ERP (Enterprise Resource Planning) o nazwie ERP SBB Professional.

W ramach swojej działalności firma zapewnia kompleksowe rozwiązania IT dla przedsiębiorstw sektora publicznego i prywatnego. Firma oferuje sprzedaż licencji, implementację oraz outsourcing systemu ERP. Wykwalifikowana kadra stale podnosi swoje umiejętności, aby na bieżąco monitorować i dostosowywać wymagania sprzętowe i softwarowe do zmieniających się oczekiwań rynkowych. Zatrudniamy zespół specjalistów z zakresu IT, prowadzenia projektów, projektowania systemów informatycznych, analiz oraz doradztwa. Zapewniamy m.in. stałą asystę obejmującą obsługę procesów opartych na ERP. Prowadzimy projekty informatyczne zgodnie z obowiązującymi standardami.

ERP SBB PROFESSIONAL to nowoczesny zintegrowany system klasy ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Zawiera on pełną funkcjonalność w zakresie zarządzania finansami, produkcją, sprzedażą, kadrami, płacami, logistyką, transportem, magazynami, narzędziownią i utrzymaniem ruchu. System jest przeznaczony dla firm, urzędów miast i gmin.

Modularna budowa oprogramowania umożliwia zakup tzw. komponentów „branżowych”, które dodatkowo wspomagają zarządzanie w istotnych dla przedsiębiorstwa obszarach. Otwarta architektura systemu umożliwia integrację z innymi programami eksploatowanymi w przedsiębiorstwie, co pozwala efektywnie zarządzać kosztami związanymi z wymianą istniejącego oprogramowania.

Wszystkie moduły funkcjonują w oparciu o rozbudowaną platformę ERP SBB PROFESSIONAL wyposażoną w funkcje obiegu dokumentów i analizy graficzne.

Wdrożenie systemu zapewnienia wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem na każdym szczeblu podejmowania decyzji.

Nasz system jest skutecznym narzędziem do uzyskania wymiernych korzyści w zakresie:

  • Optymalizacji zarządzania procesem produkcji
  • Obniżenia kosztów działalności firmy
  • Usprawnienia polityki kadrowej
  • Zwiększenia efektywności działań
  • Możliwości prognozowania przyszłości
  • Zwiększenia kontroli nad posiadanym majątkiem
  • Efektywności zarządzania finansami
  • Budowania pozytywnych relacji z klientami

Zespół

Zatrudniamy zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach z zakresu prowadzenia projektów, projektowania systemów informatycznych, analizy oraz doradztwa i consultingu. Nasz zespół uzupełniają informatycy, programiści i testerzy.

Zbigniew Kulawik

Zbigniew Kulawik

Prezes

Marcin Dabbachi

Marcin Dabbachi

Wice Prezes