PRZYJAZNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

 

W PEŁNI DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

 

PONAD 20 LETNIE DOŚWIADCZENIE NASZYCH KONSULTANTÓW

 

SBB SOFT

Podstawową działalnością firmy SBB SOFT Sp. z o. o. jest wytwarzanie oraz wdrażanie autorskiego oprogramowania klasy ERP o nazwie ERP SBB Professional. W Ramach swojej działalności firma zapewnia kompleksowe rozwiązania IT dla dużych, średnich i małych firm, zarówno dla firm sektora publicznego jak i prywatnego.

1
1

Narzędziownia

Gospodarka narzędziowa to moduł, którego zadaniem jest usprawnienie procesu zarządzania magazynami narzędzi.

System wspomaga metrykowanie każdej pozycji w trakcie przyjęcia na magazyn. Istnieje możliwość identyfikacji narzędzi za pomocą kodów kreskowych. System monitoruje automatycznie stan narzędzi oraz terminy badań, przeglądów i legalizacji, gwarancji. Ewidencja wypożyczeń zachowuje historię użytkowania narzędzi. Koszty napraw i legalizacji przekazywane są do księgowości. Istnieje możliwość rezerwacji narzędzi na poszczególne zlecenia produkcyjne zgodnie z planowaniem produkcji. Całość funkcji systemu w sposób istotny wspomaga proces produkcji poprzez zabezpieczenie dostępności narzędzi dla poszczególnych operacji w odpowiednim czasie.

Korzyści
  • Uzupełnianie braków narzędziowych na podstawie pełnej informacji o zasobach narzędziowych oraz powiązania z planem produkcji na etapie jego powstawania.
  • Zabezpieczenie procesu produkcji poprzez generowanie rezerwacji narzędzi w procesie planowania produkcji.
  • Monitorowanie kosztów użytkowania narzędzi na zlecenie.
  • Zabezpieczenie prawidłowej jakości narzędzi poprzez kontrolę terminów badań, przeglądów, atestów, gwarancji.
  • Zmniejszenie kosztów poprzez optymalizację wykorzystania narzędzi.