PRZYJAZNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

 

W PEŁNI DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

 

PONAD 20 LETNIE DOŚWIADCZENIE NASZYCH KONSULTANTÓW

 

SBB SOFT

Podstawową działalnością firmy SBB SOFT Sp. z o. o. jest wytwarzanie oraz wdrażanie autorskiego oprogramowania klasy ERP o nazwie ERP SBB Professional. W Ramach swojej działalności firma zapewnia kompleksowe rozwiązania IT dla dużych, średnich i małych firm, zarówno dla firm sektora publicznego jak i prywatnego.

1
1

Archiwum

Schemat

Schemat

Archiwum jest modułem przeznaczonym do rejestrowania, przechowywania i efektywnego zarządzania dużą ilością dokumentów.

Dokumenty przechowywane w bazie danych zabezpieczone są zgodnie z polityką uprawnień i zabezpieczeń dostępu obowiązującą w organizacji.

W zakresie zabezpieczenia danych znajdujących się w systemie możliwe jest wykorzystanie mechanizmu nadawania uprawnień do dokumentów dla każdego użytkownika indywidualnie lub według grup pracowniczych.

Dokumenty mogą zostać powiązane wg określonej podstawy dokumentu, sprawy lub projektu. Rejestracja dokumentu może być przeprowadzana z uwzględnieniem informacji o kontrahencie, którego dokumentacja dotyczy. Dodatkowe cechy dokumentów ułatwiają indeksowanie i wyszukiwanie wg zadanych kryteriów (projekt, kontrahent, typ, podstawa, słowo kluczowe).

Wspieramy klientów w procesie opracowywania systemu numerowania (indeksowania) dokumentacji oraz projektowania indeksu materiałowego.